Zapytaj o cennik i sprawdź dostępność terminu !!!

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.

Organizacja wesela to wyzwanie nie tylko dla samej pary młodej, ale również dla wszystkich zaangażowanych osób. Trzeba dopiąć na ostatni guzik bardzo wiele rzeczy. Odpowiedni zespół muzyczny to podstawa udanej zabawy weselnej. Z naszej strony zapewniamy nie tylko pełen profesjonalizm oparty również na latach doświadczenia. Rozkręcimy każdą imprezę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Rekomendacje:

Restauracja Jabłona

Zespół muzyczny Damy Radę zagrał na naszym weselu w Powidzu. W najśmielszych snach nie spodziewaliśmy się, że zabawa będzie aż tak udana. Już od pierwszych chwil zespół wprowadzał tak fantastyczną atmosferę, że wielu gości nie mogło się doczekać zabawy. A gdy zaczęli grać, rozpoczęło się istne szaleństwo na parkiecie, które trwało do białego rana. Nie zabrakło oczywiście zabaw zarówno tych klasycznych w stylu kaczuszek, jak również nowych, których wcześniej nie znaliśmy. Widać było, że zespół ma sporo doświadczenia, jest profesjonalny, ale też stale się rozwija. A to bardzo ważne. Muzyka to była wręcz istna podróż. Usłyszeliśmy piosenki z lat młodości naszych rodziców, ale również najnowsze przeboje. A przy spokojnych utworach do przytulania oświetlenie dodawało cudownej atmosfery. Wielkie podziękowania dla zespołu. Gorąco polecamy narzeczonym w Powidzu i okolicach tą kapelę. Zespół muzyczny Damy Radę jest niezastąpiony, gdy chcecie mieć fantastyczne wesele.

Alicja i Michał
louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online peuterey outlet online barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online woolrich outlet online parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet moose knuckles outlet usb backpack outlet happiness outlet down jackets outlet cappotti italia outlet fjallraven outlet