zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół muzyczny Piotrków Trybunalski

zespol muzyczny piotrkowŚlub i wesele wiążą się z wieloma wydatkami, ale także z licznymi załatwieniami i wyborami. Jednym z nich jest wybór kapeli weselnej. Szukasz zespołu muzycznego na wesele w Piotrkowie Trybunalskim? Wybierz kapelę Damy Radę. Z pewnością nie będziesz żałować. Dlaczego? Bo my Damy Radę zorganizować Ci najlepszą zabawę!

Damy Radę grać najlepsze przeboje do tańca – bogaty repertuar 500 piosnek to pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie. Damy Radę zająć się konferansjerką – poprowadzimy całość przyjęcia, dbając o nastroje gości, będziemy inicjować toasty. Damy Radę być wodzirejami – zorganizujemy zabawy i konkursy, które będą dodatkową atrakcją. Damy Radę także nagłośnić i oświetlić salę – posiadamy profesjonalny sprzęt, jak doskonałej jakości głośniki, mikrofony, reflektory, lasery oraz wytwornicę dymu.

Z nami Twoje wesele na pewno się uda. Jesteśmy doświadczonym i fachowym zespołem muzycznym. Za nami wiele wesel i innych imprez, dlatego my wiemy, jak dać radę sprostać oczekiwaniom naszych klientów i ich gości. Zapraszamy do kontaktu, a my obiecujemy, że Damy Radę w Piotrkowie Trybunalskim.

Zespół muzyczny Tomaszów Mazowiecki

zespol muzyczny tomaszow Wesele jest specyficznym typem przyjęcia. Wymaga bardzo dużego zaangażowania, nakładu czasu i pieniędzy. Ale skoro to tak wyjątkowo okazja, to warto wszystko precyzyjnie zaplanować i cieszyć się naprawdę udaną imprezą. Oprócz inwestowania w salę, catering, suknie, garnitury oraz w inne szczegóły, najpierw trzeba zadbać o oprawę muzyczną. Szukasz zatem dobrego zespołu muzycznego na wesele w Tomaszowie Mazowieckim? Wybierz Damy Radę – kapelę, która zapewnia wesele marzeń.

Nasze doświadczenie przekłada się na sukces przyjęcia. Zgromadziliśmy bogaty, różnorodny repertuar, który sprawdza się na każdym rodzaju przyjęcia, a na weselach w szczególności. Posiadamy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Wcielamy się też w rolę wodzirejów i konferansjerów – prowadzimy wesele, organizujemy konkursy, inicjujemy toasty.

Gwarantujemy obsługę muzyczną na najwyższym poziomie. Warto nam zaufać – opinie naszych wcześniejszych klientów mówią same za siebie, zapraszamy do zapoznania się z nimi oraz z naszymi wykonaniami w formie audio i video. Jeśli wesele w Tomaszowie Mazowieckim – to tylko z zespołem Damy Radę!

Zespół muzyczny Rawa Mazowiecka

zespol muzyczny rawa mazowieckaPlanujesz ślub i wesele?

Z pewnością przeglądasz setki ofert najróżniejszych zespołów weselnych i zastanawiasz się który z nich wybrać. Dobrze trafiłeś! Damy Radę to idealny zespół muzyczny na wesele w Rawie Mazowieckiej. A dlaczego nas warto wybrać? Powodów jest wiele:

 

 • Bogaty repertuar – ponad 500 piosenek, polskich i zagranicznych, od popularnych przebojów disco, przez pop aż po mocne rockowe dźwięki, słowem - dla każdego coś dobrego.
 • Wysoki poziom obsługi muzycznej – nasze doświadczenie działa na naszą korzyść, jesteśmy zgranym zespołem i to da się usłyszeć – zapraszamy do posłuchania naszych nagrań i obejrzenia filmików z imprez.
 • Profesjonalna konferansjerka – oprócz grania i śpiewania zajmujemy się zabawianiem gości, przywitamy ich, będzie stale dbać o ich dobry nastrój oraz inicjować toasty.
 • Konkursy i zabawy – gustowne i w dobrym tonie – organizujemy wiele zabaw dla uczestników wesela, można je z nami wcześniej omówić.
 • Sprzęt najwyższej jakości – posiadamy doskonałe urządzenia nagłaśniające i oświetlające.
 • Dojazd na miejsce przyjęcia – do 100 km dojeżdżamy za darmo.
 • Dwudniowe wesele – gramy także na weselach dwudniowych i oferujemy atrakcyjne ceny.
 • Zniżki i promocje – zapoznaj się z naszą ofertą weselną.
 • Opnie naszych klientów – warto poczytać, co piszą o zabawie z nami inni klienci.

Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie. Muzyka jest naszą pasją i lubimy dostarczać jej innym osobom. Z nami zabawa z pewnością się uda. Zaufaj nam, a my Damy Radę w Rawie Mazowieckiej!

Zespół muzyczny Zduńska Wola

zespol muzyczny zdunska wola Wesele jest okazją do zorganizowania świetnej imprezy. I trzeba koniecznie z takiej okazji skorzystać. Co jest najważniejsze na każdej imprezie? Oczywiście, dobra muzyka. Taka, dzięki której parkiet nie będzie świecił pustkami, a samo przyjęcie potrwa do białego rana, a nawet przez dwa dni. Szukasz, więc zespołu muzycznego na wesele w Zduńskiej Woli, który takie oczekiwania zrealizuje? Wybierz Damy Radę, a nie będziesz żałować.

Dlaczego wato? Oto kilka powodów, które pomogą Ci w podjęciu decyzji:

 • Doświadczenie – za nami cała masa imprez, dzięki którym udało nam się wyrobić styl i zdobyć wiedzę, jak rozkręcić każde przyjęcie i zapewnić gościom świetną zabawę.
 • Repertuar – jest bardzo bogaty i różnorodny, każdy w nim znajdzie coś dla siebie (zapraszamy do zapoznania się z listą utworów).
 • Sprzęt – gwarantujemy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sali przyjęcia.
 • Obsługa konferansjerska – prowadzimy całą zabawę, czuwamy nad jej przebiegiem.
 • Konkursy i zabawy – są uatrakcyjnieniem każdego wesela.
 • Życzenia i sugestie – jesteśmy otwarci na dodatkowe propozycje.
 • Dojazd na miejsce przyjęcie – do 100 km dojeżdżamy gratis.
 • Wcześniejsze ustalenia – wszystko można z nami skonsultować i omówić.
 • Opinie naszych klientów – przeczytaj, dlaczego inni nas wybrali.

Już wiesz, dlaczego warto zarezerwować termin? Więc nie zwlekaj, skontaktuj się z nami. A Twoje wesele będzie najlepszym w Zduńskiej Woli!

Zespół muzyczny Wieruszów

zespol muzyczny wieruszowPlanujesz ślub i wesele i nie możesz znaleźć dobrej kapeli? Na pewno nie raz byłeś na weselu i doskonale zdajesz sobie sprawę, że udane przyjęcie jest zasługą oprawy muzycznej. Dlatego też bardzo ważnym punktem organizacyjnym jest wybór zespołu weselnego. Zaufaj nam – Damy Radę, zespół muzyczny na wesele w Wieruszowie jest gwarancją udanej zabawy.

Czym możemy Cię przekonać? Na pewno bogatym repertuarem – na naszej liście utworów znajduje się ponad 500 utworów, wciąż dodajemy do niej nowe piosnki z różnych stylów muzycznych, z różnych epok. Zajmujemy się też obsługą konferansjerką, prowadzimy całe przyjęcie, zachęcamy gości do zabawy, inicjujemy toasty. Możemy też zmienić się w wodzirejów – zorganizujemy zabawy i konkursy – między innymi tradycyjne oczepiny. Mamy też profesjonalny sprzęt, który zapewni doskonałe efekty dźwiękowe i wizualne. Umożliwiamy też realizację życzeń Młodej Pary – można omówić z nami wszystkie szczegóły.

Naszym mottem jest granie dla naszych klientów i ich gości. Nie robimy więc z wesela występu, ale dostosowujemy się do gustu bawiących się, to ich satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Skontaktuj się więc z nami, a my zorganizujemy Ci najlepsze wesele w Wieruszowie!

Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: