zespol muzyczny bydgoszcz torun inowroclaw
zespol weselny bydgoszcz torun inowroclaw
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Zespół weselny Orchowo

Wesele w Orchowie? Piękna okolica i wyjątkowa atmosfera z pewnością będą sprzyjać dobrej zabawie na weselu. Jako profesjonalny i doświadczony zespół doskonale znamy przepis na najbardziej udaną zabawę weselną. Na imprezach prowadzonych przez nas nikt nie siedzi przy stoliku. Wiemy jak wyciągnąć gości na parkiet i sprawić, że będą się rewelacyjnie bawić do samego rana. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Z naszej strony gwarantujemy fantastyczną zabawę i jasne warunki współpracy w miłej atmosferze.

Rekomendacje:

Gościniec nad Stawem - Orchowo

Przesyłamy z Orchowa gorące pozdrowienia dla zespołu Damy Radę. Niedawno było nasze wesele, na którym grała ta kapela. Uznaliśmy, że koniecznie musimy podzielić się opinią na temat zespołu. A nasze zdanie jest w 100 % pozytywne. Zespół jest w pełni profesjonalny, sprzęt robi wrażenie, a oświetlenie nadaje fantastyczny nastrój w czasie zabawy, zwłaszcza przy spokojnych piosenkach. Sama współpraca z zespołem była w bardzo miłej atmosferze. Wszystko mieliśmy dogadane, umowa jasna i przejrzysta. A zabawa...ach, wspomnienia stale wywołują uśmiechy na wielu twarzach. Było fantastycznie! Składamy też wielkie podziękowania i wyrazy uznania. Zespół trzymał wysoki poziom wykonywanych coverów do samego końca. Dbał również o atmosferę zabawy. Dzięki nim goście razem z nami bawili się do białego rana. Polecamy z całego serca ten zespół wszystkim osobom, które planują swoje przyjęcie weselne. Mając zespół Damy Radę, nie musicie się martwić ani o atmosferę wesela ani o to, czy goście będą sie dobrze bawić. Ta kapela muzyczna zadba o to na najwyższym poziomie.

Tatiana i Hubert

Zespół weselny Powidz

Organizacja wesela to wyzwanie nie tylko dla samej pary młodej, ale również dla wszystkich zaangażowanych osób. Trzeba dopiąć na ostatni guzik bardzo wiele rzeczy. Odpowiedni zespół muzyczny to podstawa udanej zabawy weselnej. Z naszej strony zapewniamy nie tylko pełen profesjonalizm oparty również na latach doświadczenia. Rozkręcimy każdą imprezę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Rekomendacje:

Restauracja Jabłona

Zespół muzyczny Damy Radę zagrał na naszym weselu w Powidzu. W najśmielszych snach nie spodziewaliśmy się, że zabawa będzie aż tak udana. Już od pierwszych chwil zespół wprowadzał tak fantastyczną atmosferę, że wielu gości nie mogło się doczekać zabawy. A gdy zaczęli grać, rozpoczęło się istne szaleństwo na parkiecie, które trwało do białego rana. Nie zabrakło oczywiście zabaw zarówno tych klasycznych w stylu kaczuszek, jak również nowych, których wcześniej nie znaliśmy. Widać było, że zespół ma sporo doświadczenia, jest profesjonalny, ale też stale się rozwija. A to bardzo ważne. Muzyka to była wręcz istna podróż. Usłyszeliśmy piosenki z lat młodości naszych rodziców, ale również najnowsze przeboje. A przy spokojnych utworach do przytulania oświetlenie dodawało cudownej atmosfery. Wielkie podziękowania dla zespołu. Gorąco polecamy narzeczonym w Powidzu i okolicach tą kapelę. Zespół muzyczny Damy Radę jest niezastąpiony, gdy chcecie mieć fantastyczne wesele.

Alicja i Michał

Zespół muzyczny Owińska

Jeśli szukasz profesjonalnego zespołu muzycznego na wesele to jesteś na dobrej stronie. Świadczyć o tym mogą rekomendacje par weselnych i liczne pozytywne opinie. Dobrze wiemy, iż organizacja wesela to wyzwanie, któremu trzeba poświęcić wiele czasu i wysiłku. My możemy zagwarantować rewelacyjną zabawę do białego rana dla wszystkich gości, pełen profesjonalizm i jasne warunki współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

 

Rekomendacje:

 "W Owińskach mamy sporo ładnych uroczych miejsc, w których mieliśmy kręcone ujęcia do filmu z wesela. Są one ładnym dodatkiem, jednak najlepsze są sceny w których widać, jak nasi goście weselni fantastycznie się bawią za sprawą zespołu muzycznego Damy Radę. Bardzo się cieszymy, że udało nam się zarezerwować tą kapelę muzyczną. To był zdecydowanie trafiony wybór. Goście bawili się do białego rana. Atmosfera zabawy była przednia, dużo się śmialiśmy oglądając uczestników zabaw. Nie zabrakło oczywiście super muzyki w wykonaniu tego zespołu, w tym również spokojnych romantycznych piosenek. Wielkie uznanie również za oświetlenie i poczucie humoru, bo wiemy, że żartów nie brakowało. Gorąco dziękujemy jeszcze raz no i serdecznie polecamy zespół Damy Radę wszystkim tym, którzy organizują wesele w Owińskach i okolicy. Ten zespół muzyczny jest po prostu rewelacyjny!"

Halina i Jarek

 

Zespół weselny Witkowo

Każde wesele, jeśli ma być udane, wymaga profesjonalnej oprawy muzycznej. Nasz zespół nie tylko zapewni ją wszystkim naszym gościom, ale również prowadzimy zabawy. Dobieramy repertuar wedle życzenia pary młodej. Nasz zespół stale się rozwija, dlatego na każdej imprezie nie brakuje zarówno starszych przebojów, jak i najnowszych hitów, które porywają na parkiet wszystkich gości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i miłą atmosferę współpracy.

 

Rekomendacje:

Liliowy Staw - Małachowo Złych Miejsc

Nasze wesele w Witkowie było dosyć spore i do tego dwudniowe. Wiedzieliśmy, że dla zespołu będzie to męczące wyzwanie. Jednak nasza kapela weselna Damy Radę, trzymała fason przez całe dwa dni. Atmosfera wesela była fantastyczna. Muzyka grana na żywo ma jednak swój klimat, którego nie da się zastąpić. Ogromne wyrazy uznania dla zespołu nie tylko za lata doświadczenia, ale przede wszystkim za talent do gry, śpiewania, oraz prowadzenia zabaw. Byliśmy i nadaj jesteśmy pod wielkim wrażeniem, podobnie jak nasi goście weselni. Cała rodzina gratulowała nam wyboru zespołu na wesele. Ze strony kapeli widoczny był również pełen profesjonalizm, oraz ogromna życzliwość, co nas niezmiernie cieszy. Lepszego zespołu na wesele nie mogliśmy sobie chyba wymarzyć. Bardzo dziękujemy. Ten zespół jest godny polecenia każdej parze planującej swoje wesele m.in w Witkowie. Nasi przyjaciele zamierzają się pobrać, więc my już teraz polecamy im kapelę muzyczną Damy Radę. Mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli tę przyjemność zabawy na imprezie, którą będzie prowadziła ta kapela. Polecamy!

Aleksandra i Patryk
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Zespół muzyczny na wesele Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

DAMY RADĘ ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: