weselny zespół muzyczny

„Naszą kapelę na wesele zobaczyliśmy pierwsze w wydaniu zespołu muzycznego na studniówkę w Inowrocławiu. Byłam opiekunką na szkolnym balu, na którym właśnie grali. Od razu stwierdziłam, że to musi być kapela na nasze wesele. Nie zastanawiałam się zbyt długi i od razu zapytałam ich o wolny termin. Na szczęście mieli i udało się wszystko zaaranżować. Zabawa była naprawdę znakomita i wszystko było po prostu super. Polecamy ten zespół wszystkim!”

Ania i Darek

„Wesele pierwsza klasa. A to wszystko dzięki naszemu kochanemu zespołowi muzycznemu. Myśleliśmy, że będziemy tak zajęci wszystkim, że nie zdążymy się dobrze pobawić na własnym weselu, ale dzięki kapeli wybawiliśmy się za wszystkie czasy. Normalnie nogi same rwały do tańca i było sporo śmiesznych zabaw. Wszyscy goście byli zaangażowani na parkiecie. Naprawdę jesteśmy super wdzięczni za całą oprawę muzyczno-zabawową. Nie moglibyśmy sobie wymarzyć lepszej kapeli. Polecamy wszystkim młodym parom.”

Klaudia i Michał

„Ten zespół to po prostu strzał w dziesiątkę na każde wesele. W ciemno możecie już rezerwować termin. Nasze wesele było po prostu boskie. Muzyka świetna, porwała wszystkich do tańca. Zabawy genialne, rozruszały nawet największych mruków z naszej rodziny. Prowadzenie całości imprezy, pierwsza klasa. Wszystko na czas, wszystko z umiarem i w dobrym guście. Niesamowicie cieszymy się, że udało nam się natrafić właśnie na tę kapelę. Za żadne skarby nie chcielibyśmy żadnej innej. Jeśli wesele, to tylko z Damy Radę. Polecamy!”

Monika i Paweł