weselny zespół muzyczny Inowrocław

„Poszukując zespołu muzycznego we Włocławku trafiliśmy na zespół Damy Radę. I świetnie się złożyło. Organizowanie firmowego eventu to spore przedsięwzięcie i cieszę się niezwykle, że udało nam się zaklepać właśnie tę kapelę. Zespół porwał wszystkich do tańca, starszych i młodszych i zabawa była naprawdę na najwyższym poziomie. Taka oprawa muzyczna to skarb na każdej imprezie. Co zatem pozostaje? Gorąco polecić ich wszystkim poszukującym, bo naprawdę warto.”

Daniel

„Spór między DJem a kapelą na imprezę firmową rozwiązał się bardzo szybko po tym, jak ktoś zaproponował zespół Damy Radę. Obejrzeliśmy kilka filmików i nie mieliśmy wątpliwości, że to będzie dobry wybór. Nie pomyliliśmy się. Impreza firmowa w tym roku była naprawdę udana. Nikt nie narzekał na oprawę muzyczną, wszyscy bawili się doskonale. I na pewno wszyscy będą miło wspominać tę imprezę. Ze swojej strony zatem polecamy ten zespół na wszystkie imprezy nie tylko firmowe.”

Gosia

„Jakiś czas temu byłam na weselu kuzynki i grał tam zespół Damy Radę. Niedługo potem trzeba było wybrać kapelę na imprezę firmową. Długo się nie zastanawiałam i zaproponowałam już znanymi mi zespół. I jak tam wyszliśmy? Bosko! Zabawa była po prostu doskonała. Bawili się dosłownie wszyscy większość osób prawie w ogóle nie schodziła z parkietu. Zespół zorganizował też kilka zabaw dla nas, więc przy okazji nieźle się uśmialiśmy. Serdecznie polecam tę kapelę na każdą imprezę.”

Monika