weselny zespół muzyczny Inowrocław

„Nie wiedzieliśmy, czy na studniówkę do szkoły zdecydować się na DJa czy kapelę. W tych czasach trudno trafić w gusta dzieciaków. Jeden z rodziców ostatnio widział zespół muzyczny na imprezy firmowe we Włocławku na firmowym evencie. Kapela bardzo się wszystkim podobała, więc podsunął pomysł, żeby to właśnie ich zaprosić. Zespół Damy Radę zrobił furorę. Trochę się baliśmy, że młodzi nie będą się bawić, ale nasze obawy były zupełnie niesłuszne. Zespół podbił serca wszystkich i starszych i młodszych, więc polecamy!”

Krystyna

„Z początku myśleliśmy, że kapela na studniówkę to totalny obciach. Komitet nie chciał zgodzić się na DJa i cóż mieliśmy do powiedzenia. Okazało się jednak, że nasza studniówkowa zabawa była naprawdę super, a to wszystko dzięki zespołowi Damy Radę. Nie wiedzieliśmy, że taka kapela może zagrać takie fajne kawałki. Naprawdę bawiliśmy się świetnie. Nasi rodzice też podrygiwali, więc ogólnie było spoko. Jeśli ktoś będzie szukał tego typu zespołu, to szczerze polecam :)”

Kaśka

„U nas na studniówce zagrał zespół Damy Radę. Chcieliśmy jakąś fajną kapelę i prosiliśmy komitet organizacyjny, żeby znaleźli jakiś fajny zespół. Na szczęście się udało i nasza studniówka nie okazała się totalną klapą. Zespół zagrał naprawdę super, były nowe kawałki, ale też starsze wszystkim znane hity. Bawiliśmy się i my i nasi rodzice i było naprawdę świetnie. Wszystkim tym, którzy poszukują kapeli na studniówkę polecamy zespół Damy Radę. Bez dwóch zdań znają się na dobrej zabawie :)”

Karol