weselny zespół muzyczny Inowrocław

„Na naszym weselu nie było mowy o DJu, od razu wiedzieliśmy, że chcemy kapelę. Problem tkwił tylko w tym jaką. Na szczęście rok przed naszym weselem byliśmy na ślubie kuzynki i tam zobaczyliśmy zespół Damy Radę. Nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że to właśnie oni powinni zagrać u nas. Szybko więc skontaktowaliśmy się z nimi, zarezerwowaliśmy termin i cieszyliśmy się świetną zabawą na naszym weselu. Dziękujemy kapeli gorąco i polecamy ją wszystkim młodym parom, której jeszcze nie są zdecydowane.”

Agnieszka i Maciek

Zespół na studniówkę we Włocławku, tak właśnie poznaliśmy kapelę Damy Radę :) Byłam opiekunem na studniówce u mojej chrześnicy i tam pierwszy raz usłyszałam tę kapelę. Wiele się nie zastanawiałam, bo zabawę urządzili naprawdę super. Zapytałam, czy grają też na weselach i po szybkiej konsultacji z narzeczonym od razu zarezerwowaliśmy ich na nasze wesele. To jedna z decyzji, której na pewno nie będziemy żałować. Bawiliśmy się naprawdę super! Podobnie jak wszyscy nasi goście. Polecamy gorąco!”

Agata i Zbyszek

„Nasza zabawa weselne była nie do opisania. Chyba nigdy nie bawiliśmy się tak świetnie na żadnej imprezie, jak na naszym weselu. Oczywiście to wyjątkowy dzień, ale udział miał w tym zespół Damy Radę, który stworzył dla nas naprawdę wyjątkową oprawę muzyczną. Goście do dzisiaj wspominają różne zabawy weselne, które poprowadzili i mówią, że dawno nie byli na takim świetnym weselu. Jesteśmy im naprawdę wdzięczni i bez wahania polecamy tę kapelę na każde wesele.”

Magda i Darek