weselny zespół muzyczny

 

REFERENCJE

 

„Znaleźć zespół muzyczny w Brodnicy to nie lada wyzwanie. Ostatnio byłem odpowiedzialny za organizację imprezy firmowej i musiałem znaleźć jakąś kapelę, która zapewni odpowiednią oprawę muzyczną. Było trudno, bo w firmie mamy zarówno osoby starsze i młodsze, ale jak się okazało z zespołem Damy Radę, nie stanowiło to najmniejszego problemu. Kapela świetnie rozruszała wszystkie osoby na imprezie, poprowadziła też kilka zabaw integracyjnych. To była jedna z lepszych imprez w firmie!”

Damian

„Organizowanie imprez firmowych to niewdzięczna robota. Szczególnie jeśli chodzi o znalezienie odpowiedniej kapeli. Ile osób, tyle gustów i trudno wybrać taki zespół, przy którym wszyscy będą się dobrze bawić. Postanowiłam jednak postawić na sprawdzone rozwiązanie. Wiele osób polecało mi kapelę Damy Radę i teraz już wiem dlaczego. Ostatnia impreza w naszej firmie była po prostu świetna. Zespół rozruszał wszystkich. Zagrał super kawałki, które wszyscy znali i mogli sobie podśpiewywać razem z kapelą. Polecam wszystkim organizatorom!”

Aneta

„Jeśli chodzi o imprezy firmowe, to tylko zespół muzyczny Damy Radę. Zamówiliśmy tę kapelę już po raz kolejny i każda impreza w naszej firmie z nimi to naprawdę doskonała zabawa. Potrafią trafić w gusta różnych osób. Wszyscy szaleją na parkiecie, nikt nie podpiera ścian. To dla mnie wyznacznik dobrej roboty przez nich wykonanej. Ponadto często przeprowadzają też różnego rodzaju zabawy, dzięki którym wszyscy goście są zaangażowani w imprezę. Szczerze polecam, jeśli ktoś lubi dobrą zabawę.”

Marek