weselny zespół muzyczny Inowrocław

 

REFERENCJE

 

„Kiedy dowiedzieliśmy się, że na naszej studniówce będzie kapela, a nie DJ, to pomyśleliśmy, że już po naszej dobrej zabawie. Okazało się jednak, że jesteśmy w wielkim błędzie. Nie myśleliśmy, że zespół muzyczny na studniówkę to taki świetny pomysł. Imprezę mieliśmy w Brodnica i słyszała nas chyba cała okolica, ale zabawa była naprawdę super! Grali super nowe kawałki, ale imprezowe klasyki, przy których doskonale się bawiliśmy. Jak ktoś się waha, czy brać zespół na imprezę, to niech przestanie i wynajmie zespół Damy Radę.”

Kaśka

„Na studniówki polecam zespół Damy Radę! A dlaczego? Bo to po prostu świetna kapela! Polecił nam ją mój ojciec, który wynajmował ich jako zespół muzyczny na imprezy firmowe w Brodnicy. Początkowo byłem sceptyczny, bo w końcu do czego bawią się nasi rodzice niekoniecznie musi bawić nas. Ale popytałem różnych osób, które znały tę kapelę i w końcu się przekonałem. Zaproponowałem zespół na naszą studniówkę i był to dobry krok. Zabawa na studniówce była po prostu doskonała. Super muza, nowe i dobre stare kawałki, po prostu świetnie!”

Darek

„Przyjęło się u nas w szkole, że na studniówki zawsze wynajmowany jest jakiś zespół. Niestety do tej pory z kapelami bywało różnie i nie zawsze trafiło się na taką, która grała dobrą muzykę. W tym roku pomagałam w przygotowaniach i postanowiłam poszperać za jakimś fajnym zespołem. Trafiłam na kapelę Damy Radę i cieszę się bardzo, że tak właśnie się stało. Nasz studniówka impreza była po prostu boska. Oprawa muzyczna pierwsze klasa. Zespół grał świetnie! Wybawiliśmy się i my i nasi opiekunowie. Polecam!”

Mirka