weselny zespół muzyczny Inowrocław

 

REFERENCJE

 

„Jeśli chodzi o zespół muzyczny na wesele, to uważamy, że Damy Radę było strzałem w dziesiątkę. Znajomi polecali nam różne zespoły, ale cieszymy się, że zdecydowaliśmy się akurat na ten. Zabawa była naprawdę doskonała. Mieliśmy wrażenie, że dosłownie wszyscy goście bez wyjątku szaleli na parkiecie. Zespół jest niezwykle żywiołowy, gra super kawałki i przeprowadza świetne zabawy. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej oprawy muzycznej na ten wyjątkowy dzień. Pozdrawiamy serdecznie całą ekipę!”

Marta i Kamil

„Muzyka na naszym weselu była po prostu cudowna! Zespół zrobił furorę wśród wszystkich gości. Trochę baliśmy się o to, jak będzie wyglądać zabawa, ponieważ mieliśmy mocno mieszane towarzystwo. Była pół na pół osób starszych i młodszych. Na szczęście zespół grał tak świetnie, że rozruszał dosłownie wszystkich i cała sala bawiła się doskonale na parkiecie. Polecamy wszystkim młodym parom zespół Damy Radę. Jesteśmy przekonani, że z tym zespołem i u Was na weselu będzie doskonała zabawa.”

Gosia i Artur

„Naszą kapelę poznaliśmy jako zespół muzyczny na studniówkę w Brodnicy. Byliśmy opiekunami na studniówce u naszej siostrzenicy i tam zobaczyliśmy po raz pierwszy zespół Damy Radę. Jak się okazało, grają na imprezach różnego rodzaju. Od razu pomyśleliśmy o naszym weselu, ponieważ nie mieliśmy wybranej jeszcze kapeli. I co? Było świetnie! Chyba nie mogliśmy dokonać lepszego wyboru. Oczywiście wiedzieliśmy już jak grają, ale na naszym weselu było jeszcze lepiej! Polecamy wszystkim na wszystkie imprezy!”

Magda i Konrad